Formy zwiedzania Krakowa - Cracow local tours

Posted
Comments None

Lokalne wycieczki po Krakowie (Cracow local tours) mogą przybierać różne formy i odbywać się różnymi środkami transportu. Można na przykład zdecydować się na przejażdżkę dorożką, która stoi na Rynku Głównym w Krakowie. Można przejechać się nią po płynie rynku, a także pojechać w stronę Wawelu.

Zwiedzanie Krakowa meleksem

Zwiedzanie miasta możliwe jest także meleksem. Można tym środkiem transportu dojechać do każdej atrakcji w Krakowie. Wycieczka będzie wartościowa, ponieważ podczas niej z radia słyszymy opowieści o tym, jaki atrakcje mijały. Przedstawiane są wszystkie historie, które są z tymi miejscami związane. Wycieczki tego typu organizowane są przez cały rok, dlatego bez żadnych problemów będziemy mogli z nich skorzystać.

Zwiedzanie Krakowa z audio-przewodnikiem

Zwiedzanie Krakowa jest także możliwe z audio-przewodnikiem. Wystarczy wykupić specjalne nagrania, aby zwiedzać samodzielnie miasto, mając do dyspozycji historie opowiadane na temat danych zabytków. Na pewno takie zwiedzanie będzie bardzo swobodne, a jednocześnie będzie szansą na to, aby poznać historię wielu miejsc, jakie odwiedzamy. Turysta otrzymuje także iPad z mapą, dzięki której będzie mógł dotrzeć do wszystkich atrakcji, jakie znajdują się w mieście, bez błądzenia.

Zwiedzamy wszystko w Krakowie

Dotrze wszędzie bez najmniejszych problemów, co jak najbardziej przełoży się na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów. Zwiedzanie Krakowa jest także możliwe na skuterze. Jest to idealne rozwiązanie dla osób chcących zwiedzić nie tylko centrum Krakowa ale i jego przepiękne okolice, Na skuterze możemy dotrzeć między innymi do takich atrakcji miasta, jak Kopiec Kościuszki, Zamek w Przegorzałach, Tyniec, Tor Kajakowy, Zakrzówek. Zwiedzanie miasta będzie dzięki temu bardzo urozmaicone.

Cracow local tours dla turystów zzza granicy organizuje: http://cracowvisit.com/cracow-local-tours.html

Author

Comments

Commenting is closed for this article.

← Older Newer →