Taxi Brzeg - Dobra Taxi w Brzegu

Posted
Comments None

Taxi to pożądany środek lokomocji na terenie każdego miasta i w jego okolicach. Specyficzną cechą, a zarówno zaletą tej branży jest dostępność usług o każdej porze, praktycznie 24 godziny na dobę. W dobie dzisiejszej konkurencji firmy taxi starają się prześcignąć wzajemnie w proponowanych ofertach transportu.

Dobra Taxi w Brzegu

Każdy region posiada kilku sprawdzonych przewoźników, na których pomoc można liczyć w każdej niemal sytuacji. Dla osób z terenów Oławy, Brzegu i okolic idealnym rozwiązaniem jest tamtejsza taryfa taxi Brzeg, która wykorzystując aplikację Taxi Olavia gwarantuje komfortowy przewóz na wspomnianych obszarach.

Taxi Brzeg – komfort przewozu, szybkość działania

Dzięki sprawnej, prostej w obsłudze aplikacji, jakość oferowanych usług pozostaje na bardzo wysokim poziomie. Zamówienie transportu zajmuje niewiele czasu, a transport realizowany jest sprawnie i co najważniejsze bezpiecznie.

Szeroki wachlarz oferowanych usług

Taxi Brzeg działając kompleksowo proponuje wiele rozwiązań dla swoich klientów. Dzięki wykorzystaniu różnych środków transportu istnieje możliwość przewiezienia cięższych rzeczy, a także dostarczenia paczek kurierskich w obrębie określonego terenu.

Do proponowanych usług zalicza się także obsługa transportowa imprez – dowóz każdej ilości gości w wybrane miejsce; dostarczenie zakupów pod wskazany adres, dowóz dzieci do szkół i z powrotem, przejazd w towarzystwie zwierzątka.

Bonusy, rabaty

Dzięki specjalnemu programowi lojalnościowemu, można korzystać z karty VIP dla stałych klientów i gromadzić na niej punkty uprawniające następnie do czerpania dodatkowych korzyści w postaci:

- szóstego darmowego przejazdu – po 5 przebytych
- rabatu w salonie fryzjerskim – wystarczą 2 punkty
- pizzy za 5 zł – 3 punkty
- 50 zł. bonusu na wyprawienie imprezy dla dziecka w EDUPOINT – 1 punkt
Każdy jeden punkt równa się jednemu przejazdowi.

Źródło: http://taxi-brzeg.pl/

Author

Comments

Commenting is closed for this article.

← Older Newer →